מוסד לימודים אנקורי

בית הספר אנקורי הוא מהמוסדות הותיקים ביותר בישראל. השלמת בגרות באנקורי הייתה לאפשרות הראשונה שהציע בית הספר מייד כשהוקם, כבר בשנת 1948. לאחר מכן, הפך להיות בית ספר תיכון אקסטרני. היום, מדובר ברשת גדולה מאוד של בתי ספר אינטרניים אך קטנים במיוחד ופרטיים, אשר נמצאים בפיקוח משרד החינוך ומוכרים על ידו.

בית הספר אנקורי כולל שבעה סניפים, בתל אביב, ירושלים, ראשון לציון, אשדוד, פתח תקווה, רעננה והקריות. בבתי הספר הללו לומדים תלמידים מכל רחבי הארץ, אשר זוכים גם להסעות צמודות גם למקומות מרוחקים.

המסלולים המוצעים בבית הספר אנקורי

פסיכומטרי

אנקורי נחשב לאחד מחלוצי מכוני הפסיכומטרי בישראל, כאשר הקים את בית הספר High-Q, שנחשב לאחד הטובים בישראל כיום. בנוסף, אנקורי מנסחים ומוציאים לאור ספרים שונים בתחום הפסיכומטרי, לרווחת התלמידים.

השלמת בגרויות

כאמור, השלמת בגרות באנקורי הייתה לאפשרות הראשונה שהציע בית הספר לתלמידיו, והוא עושה זאת עד היום. אנקורי הוא בית ספר אשר מציע שלל קורסים כהכנה לבגרויות, בכל רמות הלימוד הקיימות בבית הספר.

בית ספר תיכון

כאמור, אנקורי הוא גם בית ספר תיכון לכל דבר. הוא אמנם נחשב בית ספר פרטי, אך הוא נמצא היום תחת משרד החינוך. בבתי הספר השונים של אנקורי לומדים עד 350 תלמידים בסך הכל, במטרה ליצור מוסד 'אינטימי' וקטן במיוחד.

לצד כל אלו, וכפי שניתן להבין מנושא הפסיכומטרי, בית הספר אנקורי מבצע גם הוצאות לאור של ספרי לימוד שונים. בעבר, המחלקה הזו ניסחה ופרסמה ספרים רק עבור רשת אנקורי עצמה, אך כיום היא עושה זאת עבור מוסדות רבים ברחבי הארץ.

פרטי התקשרות

אתר אינטרנט: http://www.ankori.co.il

טלפון: 1-800-858585